Job position

Welding engineer

PREIS Sevnica d.o.o., Sevnica, Slovenija
Technologies

Opis delovnega mesta:

  • pregled tehničnega dela pogodbe in konstrukcije,
  • izdelava navodil za varjenje, varilnih planov in navodil za popravila z varjenjem,
  • predpisovanje in izdelava delovnih preizkusov,
  • predpisovanje obsega NDT kontrole na projektih,
  • predlaganje rešitev in konkretnih ukrepov na področju varjenja,
  • A-testiranje varilcev po veljavnih standardih,
  • podpisovanje spremne dokumentacije projektov,
  • aktivno nadzorovanje varjenja v proizvodnji,
  • usposabljanje oseb v proizvodnji na področju procesa varjenja in rezanja,
  • izpolnjevanje nalog in odgovornosti po standardih EN1 5085-2 in EN ISO 3834.

Pričakujemo:

  • visokošolsko/univerzitetno izobrazbo strojne smeri,
  • 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • specializacija EWE, IWE,
  • aktivno znanje nemškega ali angleškega jezika in pasivno znanje nemškega ali angleškega jezika,
  • poznavanje MS okolja,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • visoko motiviranost za delo in ciljno usmerjenost.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • Stimulativno nagrajevanje.
  • Drop files here or