Job position

Production planner (m/ž)

PREIS SEVNICA d.o.o., Sevnica, Slovenija
Technologies

Smo podjetje z več kot 25-letno tradicijo. Naša osnovna dejavnost je proizvodnja varjenih ohišjih za energetske transformatorje, kot tudi transformatorskih ohišij za tirna vozila. Z leti smo presegli svoje začetne okvirje in danes znamo, zmoremo in delamo še mnogo več.

Z vztrajnostjo, trudom in trdim delom smo v  letih delovanja postali ekipa 350-ih sodelavcev. Naš trud se je obrestoval; pridobili smo zaupanje podjetij, ki sodijo na področju distribucije in transformacije električne energije v sam svetovni vrh. Naši parterji so postala svetovno znana podjetja, kot sta Siemens in ABB Hitachi.

Smo ekipa s poglobljenim strokovnim znanjem s področja strojne obdelave, varjenja in protikorozijske zaščite, vendar za končni izdelek je potrebno še mnogo več.  Naša ekipa motiviranih  sodelavcev razpolaga še z mnogimi drugimi različnimi znanji.

Ker  znanja in dobrih sodelavcev ni nikoli preveč, medse vabimo sodelavca za planiranje proizvodnje.

PLANER PROIZVODNJE (m/ž)

Vaše naloge bodo obsegale:

  • interno sprejemanje naročil, vključevanje v proizvodnje plane ter usklajevanje in potrjevanje dobavnih rokov,
  • izdelovanje operativnih proizvodnih planov,
  • vključenost v celoten proces od pravočasne dobave vhodnih komponent, nemotene oskrbe proizvodnje, do oskrbe kupca,
  • spremljanje ozkih grl v proizvodnji in planiranje aktivnosti za njihovo odpravo in pravočasno izdelavo,
  • spremljanje odstopanj proizvodne realizacije od plana,
  • usklajevanje s proizvodnjo o zamudah in izboljšavah,
  • komunikacijo z operativno nabavo in usklajevanje glede prioritet,
  • iskanje, predlaganje in uvajanje najboljših in/ali novih planskih rešitev, s težnjo po najvišji izkoriščenosti proizvodnih kapacitet,
  • konstantno razvijanje planskega modula v ERP Gosoft sistemu, v sodelovanju z IT,
  • sodelovanje na sestankih in aktivno izboljševanje procesov, ter implementacijo dogovorjenih aktivnosti,
  • opravljanje drugih del v okviru strokovne usposobljenosti po navodilih nadrejenega.

Kaj pričakujemo?

  • VI. oz. VII. stopnja izobrazbe tehnične smeri, strojna smer je prednost,
  • 2 leti primerljivih delovnih izkušenj,
  • zaželene vodstvene in organizacijske izkušnje,
  • dobre komunikacijske sposobnosti ter usmerjenost v zadovoljstvo kupcev,
  • prilagodljivost, odprtost za spremembe in težnja k nenehnim izboljšavam procesov,
  • izkušnje na področju izdelave varjenih konstrukcij so prednost.

Računalniška znanja

  • dobro poznavanje MS Project,
  • delo s preglednicami – zahtevno,
  • delo z bazami podatkov – zahtevno,
  • dobro poznavanje planiranja v ERP sistemu,
  • izkušnje s planiranjem v ERP Gosoft imajo prednost.

Jezikovna znanja

  • angleški ali nemški jezik (govorno in pisno).

Kaj ponujamo?

  • ustrezno uvajanje in mentorstvo,
  • dinamično delovno okolje,
  • timsko delo in zavzete sodelavce,
  • paleto strokovnih izzivov v mednarodnem podjetju,
  • izobraževanja, šolanja in možnosti napredovanja,
  • stimulativen dohodek in nagrajevanje,
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev.

V kolikor želite svojo karierno pot nadaljevati v okolju, ki ceni vašo samostojnost in samoiniciativen doprinos posameznika in imate zahtevane kvalifikacije, nam v roku 10 dni, pošljite prijavo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev, na elektronski naslov: lara.dergan@preisgroup.com ; s pripisom: PLANER PROIZVODNJE.

  • Drop files here or
    Max. file size: 20 MB.